QuickNet Gepek Kablovsku Skupština Vlakna Tip OM5+,Lajm Zelena

QuickNet Gepek Kablovsku Skupština Vlakna Tip OM5+,Lajm Zelena

Dostupno
KM 36.38
Količina robe:

Vlakna Tip OM5+.Veza 1 Tip Pan MPO Žena.Otpor Nekretnine Plamen-Otporna.Standardima Upoznao Upozna ili prelazi ISO/DONESE 11801, TIA/EIA-568-C. 3, TIA-604-5 (FOCIS-5), TIA/EIA-568-C. 1, Ro HS zadovoljavajuće,TIA-492-AAAD, BOMBU 60793-2-10 tip A1a.3 Flammability Rejting LSZH.Prijavu centre Podatke zahtijeva brzo infrastrukture raspoređivanje sa produženim dometa.Mali promjeru gepek kablovsku skupštine koristiti 30 do 40% manje svemir koji je idealno za srednju gustinu kablovsku aplikacije.OM5+, 12 Vlakna Prtljažniku, Nisko Dim Nula Halogena, Pan MPO Ženske da Pan MPO Djevojka, HD Fleks Tranziciju, Metod B, Ultra Ubodna Gubitak, sa Povlačenjem Oko na jednom kraju - 61 Metara.

Karakteristike robe

Kupci kako žele