QuickNet Povezivanja Kablovsku Skupština

QuickNet Povezivanja Kablovsku Skupština

Dostupno
KM 654.28
Količina robe:

Vlakna Tip : OM3. Veza 1 Tip MPO Žena i Veza 2 Tip MPO Žena.Otpor Osobine : Plamen-Otporna.Standardima Upoznao Upozna ili prelazi ISO/DONESE 11801, TIA/EIA-568-C. 3, TIA-604-5(FOCIS-5), TIK/EIA-568-C. 1, Ro HS Žaliti.Prijavu : 24 F povezivanja grupama za podršku 100 GBASE-SR10 prenosa i skup više vlakna na jedan 24-vlakana za kablovsku.OM3 24 vlakna, Povezivanja, LSZH, 24 F MPO Ženske da 24 F MPO Djevojka, Metod B, Poboljšanje IL, 12 m, Aqua.

Karakteristike robe

Kupci kako žele